GŁÓWNA GENEZA NAGRODY POLUB  I  DODAJ  ZDJĘCIA

 

  Nagrody  
 
  
Niewątpliwie największą nagrodą będzie dla Ciebie to, że pokonasz własne słabości i ruszysz na szlaki.
Spotkasz wspaniałych ludzi, poznasz nowe miejsca, a przede wszystkim będziesz zdrowszy :)

Nagrodą dodatkową będzie możliwość wypicia z Wielkim Wędrowcem łyk wybornego trunku. Tego przywileju może dostąpić każdy, kto zadeklaruję chęć zdobycia Oczka Włóczykija i udowodni, że był co najmniej na jednym z jego punktów poprzez pokazanie zdjęcia, pieczątki, poręczenie trzech świadków lub ręcząc słowem honoru. Kandydat do tego przywileju powinien - na okazję spotkania w schronisku bądź na szlaku - mieć ze sobą wyborny trunek.
Z Wielkim Wędrowcem można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie, przybić piątkę lub żółwika, pogawędzić, a jak Wielki Wędrowiec będzie w dobrym humorze to może weźmie w ręce gitarę, coś zagra, a może i zaśpiewa (ponoć czasem da się tego słuchać). Wielki Wędrowiec jest osobą łatwo nawiązującą kontakty i otwarty w stosunku do osób mających taką samą pasję. Nie wymaga, aby zwracano się do niego oficjalnie. Wręcz przeciwnie, stosowne i wymagane jest zwracanie się do niego po imieniu, Eugeniusz lub po prostu Gienek.

Strona nie jest i nigdy nie będzie źródłem dochodu. Wyrażam jednak przekonanie i nadzieję, że będzie źródłem inspiracji i satysfakcji, nie tylko dla jej twórcy.

Jeśli ktoś nie rozumie, że celem strony jest popularyzowanie turystyki, a nie chęć rywalizowania z kimkolwiek i w czymkolwiek, nie powinien w ogóle poruszać się bez przewodnika. Umiejętność myślenia naprawdę jest koniecznością, a bezgraniczna głupota prędzej czy później wyda owoc w postaci wypadku lub konieczności wzywania ratowników, czego niestety nieraz jesteśmy świadkami.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie życząc wiele radości z przebytych szlaków. Kontakt poprzez Facebook. Zachęcam do polubienia strony, dodawania zdjęć, dzielenia się z innymi swoimi sukcesami i ciekawymi doświadczeniami z wędrówek. Chociaż w wielu z wymienionych na tej stronie miejscach już byłem, postanowiłem zacząć od nowa. A Ty?

Geniusz Kucza - Wielki Wędrowiec :)
Nowy Rok - Nowy Wyzwania 1.01.2018